نمایشگاه های خارجی

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر ترکیه

نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر ترکیه

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ مرمر، محصولات سنگ طبیعی و فناوری‌های جدید و مرتبط ترکیه، در تاریخ 27 فوریه لغایت 3 مارچ 2018 مصادف با هشتم الی دوازدهم اسفند ماه 96 در استانبول ترکیه برگزار می‌شود. هدف از برپایی این نمایشگاه، بیان نیاز های تجار داخلی و خارجی کشور ترکیه در صنعت سنگ طبیعی می باشد که با 30 سال تجربه برگزاری نمایشگاه همراه بوده که باعث می شود این رویداد به بهترین شکل برپا شود.

در نمایشگاه سنگ مرمر استانبول، صدها نمونه سنگ طبیعی از سراسر ترکیه به نمایش گذاشته می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا تنوع کاملی از سنگ‌های طبیعی ترکیه را به صورت یکجا مشاهده نمایید. سنگ های نمایش داده شده تزئین کننده نمای بسیاری از ساختمان‌های مهم جهان می باشند.

برگزار کنندگان نمایشگاه سنگ مرمر ترکیه، با دعوت از تجار خارجی فرصت آشنایی با قابلیت های کشورهای دیگر همچون ایران، عراق، چین، هند، مصر، لیبی، تونس، سوریه، اردن، لبنان، اسراییل، فرانسه و مقدونیه را برای تولید کنندگان سنگ ترکی فراهم می کنند. در نمایشگاه سنگ 2017 ترکیه، بازدیدکنندگانی از کشورهای هند، چین، افغانستان، ایتالیا، اسپانیا، برزیل، تایوان، کره جنوبی و یونان حضور یافتند و آمار بازدیدکنندگان داخلی و خارجی به سی هزار نفر رسید.

صادرات 500 میلیارد دلار سنگ مرمر

مطالعات انجام شده در دانشگاه‌های ترکیه، نشان می دهد که ارزش ذخایر سنگ مرمر بورسا، در منطقه‌ی اُرهانلی ترکیه، در حدود 500 میلیارد دلار، تخمین زده می شود و 61 شرکت فعال در حوزه تجارت سنگ، در این منطقه مشغول به فعالیت می باشند. مطالعات دانشگاهی نشان می‌دهد استخراج معادن سنگ مرمر موجود در منطقه‌ی ارنلر، 900 سال به طول خواهد انجامید. حال در این منطقه، سه یا چهار سایت دیگر مشابه همین سایت می‌توان یافت و با این منابع عظیم به سهولت، میتوان بدهکاری داخلی و خارجی ترکیه را پرداخت کرد و این منطقه پتانسیل ایجاد یک منطقه صنعتی برای حمایت از شرکت‌های فعال در این حوزه را دارد و استخراج این معادن احتیاج به حمایت و حضور پر رنگ بخش خصوصی دارد. برای موفقیت در صادرات این منبع عظیم سنگ احتیاج به مراکز و نمایشگاه های معتبر سنگ ساختمانی می باشد که یکی از معتبر ترین آنها همین نمایشگاه آتی سنگ مرمر در استانبول است.

چه طور می‌توانیم به نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر ترکیه برویم؟

این نمایشگاه، در نمایشگاه مرکزی مجموعه مرکز تجارت جهانی استانبول برگزار می‌شود. محل این نمایشگاه در نزدیکی فرودگاه آتاتورک قرار دارد و بازدید کنندگان خارجی و داخلی، با وجود ترافیک سنگین در استانبول به راحتی می‌توانند به نمایشگاه برسند؛ زیرا نمایشگاه درمجاورت فرودگاه قرار دارد. شما هم‌چنین می‌توانید با انواع وسایل نقلیه مانند مترو شهری، مترو زیرزمینی، کشتی‌های دریایی، هواپیما و اتوبوس بین‌شهری از دیگر شهرهای ترکیه مثل آناتولی در این نمایشگاه حضور پیدا کنید.

منبع
دیجی سنگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

محسن خداوردی

گروه سنگ برادران قاسمی ، ارائه کلکسیونی بی نظیر از سنگ های مرمر ، مرمریت ، تراونیکس ، تراورتن و سنگ های لوکس وارداتی با توان تولید 3 کارخانه در اصفهان و نمایشگاه دائمی تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن