اخبار سنگنمایشگاهنمایشگاه های خارجیویدئوها

نمایشگاه سنگ شیامن چین

نمایشگاه سنگ شیامن چین از ۱۵ الی ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در شهر شیامن کشور چین برگزار می گردد.

شیامن و شیامن اموی (به چینی: 厦门 و به انگلیسی: Xiamen Amoy) یکی از شهرهای کشور جمهوری خلق چین است. جمعیت آن در سال ۲۰۰۸ میلادی برابر ۶۱۰،۱۳۷ نفر تخمین زده شده است و جمعیت آن با حومه بیش از دو میلیون و ششصد هزار نفر است .

نمایشگاه سنگ شیامن چین به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است و به بزرگترین نمایشگاه سنگ جهان تبدیل شده همچنین هدف از این نمایشگاه این است که محصولات ، تجهیزات و فناوری های جدید را به نمایش بگذارد و فرصتی برای تجارت فراهم کند ، و هم به توسعه ی روابط در دنیای صنعت سنگ و به ارتقای وضعیت صنعت سنگ و افزایش حجم تجارت سنگ در سطح جهانی کمک کند. نمایشگاه سنگ چین از سال ٢٠٠١ تاسیس شد و از منبع غنی سنگ در شهر فوجیان به بهترین شکل استفاده کرد. موفقیت این نمایشگاه سنگ ، شیامن را تبدیل به مرکز جهانی سنگ کرده است که این به رشد و توسعه ی اقتصاد محلی و پیشرفت این صنعت کمک می کند.

از یک سو ، منابع فراوان این صنعت موجب توسعه و رشد نمایشگاه سنگ شده است ، از سوی دیگر خود نمایشگاه سنگ شیامن چین هر ساله به شکلی موفقیت آمیز برگزار شده است، که این عامل نیز امکان بهره برداری ، فراگیری از آخرین فناوری های این صنعت در بازار جهانی برای شرکت های محلی فراهم کرده است.

نمایشگاه سنگ شیامن (چین) یک رویداد بزرگ است

 

نمایشگاه سنگ شیامن (چین) 2019 Xiamen Stone Fair :
نوزدهمین دوره از نمایشگاه سنگ شیامن چین در مرکز بین المللی نمایشگاه و کنفرانس های این شهر برگزار می شود.
نمایشگاه سنگ چین،تجربه ای جدید برای شهر شیامن به شمار می آید که موجب شده مزایایی برای این منطقه داشته باشد و به پر بار تر شدن کنفرانس ها و نمایشگاه ها کمک کند و متعاقبا موجب رشد اقتصاد منطقه شود. بر همین اساس هم نمایشگاه سنگ چین، همچنان مبتکرانه عمل می کند و به سوی مرکز بین المللی نمایشگاه ها و کنفرانس ها حرکت می کند.


چرا باید در نمایشگاه سنگ شیامن حضور یابید:

  • تا تجمع فوق العاده ی تولید کنندگان فعال صنعت سنگ را تجربه کنید.
  • تا از خرید طیف گسترده ای از محصولات با رقابتی ترین قیمت ها در یک مکان واحد لذت ببرید.
  • تا در جریان آخرین محصولات، ابداعات، فناوری های پیشرفته ، طراحی ها و خدمات از مبدا تا خارج از کشور آگاه شوید.
  • تا از سایر رقبا در این صنعت پیشی بگیرید و پیشرفت های بازار جهانی را دنبال کنید،تا بتوانید نبض صنعت سنگ و کارشناسان حرفه ای و متخصص این صنعت را بیابید.

آمارکلیدی نمایشگاه سنگ شیامن:

  • ٢,٠٠٠ غرفه دار از ٥٤ کشور دنیا
  • ١٥٠,٠٠٠ خردیدار از ١٥٤ کشور و منطقه
  • ١٨٠,٠٠٠ متر مربع فضای نمایشگاهی

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

محسن خداوردی

گروه سنگ برادران قاسمی ، ارائه کلکسیونی بی نظیر از سنگ های مرمر ، مرمریت ، تراونیکس ، تراورتن و سنگ های لوکس وارداتی با توان تولید 3 کارخانه در اصفهان و نمایشگاه دائمی تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن